.

.

На Доградба На Акрилни Нокти Комплет 36 Бои Сјајот На Доградба На Акрилни Нокти Во Прав Мономер На Доградба На Акрилни Нокти Течни Поставување На Доградба На Акрилн?

На Доградба На Акрилни Нокти Комплет 36 Бои Сјајот На Доградба На Акрилни Нокти Во Прав Мономер На Доградба

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

СИТЕ-ВО-ЕДНО Акрилик Помине Уметност за Полнење : 3 акрилни бои во прав, 75ml акрилик течност,буквар гел, 36pcs боја&сјајот во прав,декорација,пракса и нокти алатки, полн DIY производи да се создаде доградба на акрилни нокти.Направени на здрава состојка, не-токсични со мала мирис.Користење со акрил во прав за да се направи шајка продолжување или акрил 3 D цвет.Тоа е лесна апликација,нема потреба да се излечи со ноктите ламба, се исуши за неколку минути. 6 x Помине Мали Жици Декорација.Лесна апликација & долготрајни : Состојки се на животната средина-пријателски, не-токсични со мала мирис. 6 x Сјајот Парчиња Декорација, 6 x Помине Мали Жици Декорација. 1 x Cuticle Масло Пенкало,1 x Пар на Прст Сепаратори.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба/Home/Партии/Отворено/итн.Соберат некои акрилик во прав и се применуваат на вашите нокти,се исуши. 20 x Помине Форма, 5 x Акрилик во Прав со Четка Пенкало.Јачина на звук : 8g.На доградба на акрилни Нокти Систем : Овој комплет вклучува 3 акрилни бои во прав и 75ml акрилик течни да се направи проширување ноктите и созд 3 D акрилик цвет. 10 Големини.Се применуваат на влажни топката на ноктите ,се направи форма на цвет.Боја : Бела,розова,јасно.Капацитет : 75ml. 6 x Сјајот Парчиња Декорација.Шарени Украси Собата : Постојат 18pcs голи боја во прав,6pcs сјајот во прав,6pcs сјајот фолија,6pcs сјајот sequins. 6 x Сјајот во Прав.Ако се помине уметност стартер, можете да вежбате на лажни нокти совети прво, а потоа работат на вашиот natrual ноктите кога имаш вештина.Ниска мирис и не-yellowing формула, дава сила, флексибилност и боја стабилизатор.Тоа е погоден за нокти експерти и ноктите стартер. 18 x Акрилна Боја во Прав. 1 x Воланот на Микро Топката Декорација, 1 x Воланот на Rhinestones Декорација.Дизајниран да се направи проширување ноктите и да се направи 3 D цвеќе, се меша со блеска или sequin за извонредни резултати.Истурете акрилик течност во чашата,натопете ја четката со течност. 6 x Сјајот во Прав, 18 x Акрилна Боја во Прав. 1 х Сет на 500pcs Бела Лажни Нокти Совети.Стап Кристал,ќе се применуваат светла масло,готови. 3 x 10g Лепак, 1 x Криви Пинцети, 1 x Течни Пумпа Фармацевт.Соберат друга боја во прав за да се формира влажни топката на четка. 3 x Акрилик во Прав, 1 x Акрилик Течност, 1 x Буквар Гел.

Главните карактеристики

Избор на клиент