.

.

Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, Aunty Киселина Семејство Кактус

Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, Aunty Киселина Семејство Кактус

DEN 279.36

Пристапност
Во достапна форма

Квалитет на 16-унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само - отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Семејството Кактус тематските Aunty Киселина уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент