.

.

JR%L Дрво А5 Транспорт Акрилик Знак Носителот, Транспарентни Двојно Двострано Табела Картичка A6 Екранот Стојат Билборд Вертикални и Хоризонтални Menu Frame-б 100x200mm

JR%L Дрво А5 Транспорт Акрилик Знак Носителот, Транспарентни Двојно Двострано Табела Картичка A6 Екранот Стојат

DEN 1639.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет : Пријавете се за Држачот Е изработен Од Врвен квалитет акрилик.Акрилик Е да се Загрози отпорни на Материјал Кој може да се Пофали Голема Сила и Покрај Неговата мала тежина.Лесно Да се Префрлате : Хартија Може да Се Земе Во И Надвор Лесно Секојдневно Без Отстранување на Рамка Од ѕидот.Тоа може да се користи во рестораните, саеми, Изложба, Болници и било која друга локација каде што сакате да ги прикажете вашиот знаци, Сертификати или реклами.Совршен за прикажување на менија, Пијат промоции, Важно најавите, Слики, книги, Брошури и рекламен памфлети.Гаранција за квалитет - ви Ветувам 12 месец задоволство гаранција ако во било кој квалитет на проблемот. 24 часа инстант одговор од страна на порака, Безгрижно услуга.Авто-стои, ПОГОДНО ЕКРАНОТ.Со Својот Широк Назад Размавта, Овој Знак Носителот Погодно Стои сама По Себе За Било Маса Или Десктоп Без тешкотии.Можете Ефикасно Рамка за Слики, книги, Брошури, Реклами Памфлети И Важна Информација Во Било која локација.Високо-квалитетни, Трајни изградба.Стручно Направен и Со Јасни, Акрилик Материјал За Снабдување со Долги-трајни Сила И да го Користите, Оваа Карта Носителот Ќе се Заштити И да ги Прикажете Вашите Знаци За Годините што Доаѓаат, држејќи Ги Безбедни Од Дамките, Гребнатини И солзи.Иако Акрилик Е Лесен, Тој може да се Пофали Голема Сила, Е да се Загрози-отпорни И Нема да се Скрши, Дури и Ако Тоа Удира На земјата!Едноставен И Лесен За Употреба.Секој Чудни Знак Носителот Погодно Носивост Од Страна И Може Да Се Користи.За да се Прикаже Писмо, Големина на Хартија Или cardstock.Кога е Потребно, Можете Да го Користите Влажна Крпа за Да ја Избрише секоја солза од Секое Прашина Или Валкано Од површината.Ние Ќе Бидат Одговорни За Сите Наши Клиенти И Ќе Понудат Добра Услуга Во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент