.

.

FAMKIT Електричен Скутер Светлата Главата Светилка за ES2 Електричен Скутер Додатоци

FAMKIT Електричен Скутер Светлата Главата Светилка за ES2 Електричен Скутер Додатоци

DEN 211.20

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов резервни замена Скутер Светла.Направени од високо квалитетни пластични, трајни производи за долгорочна употреба.Супер висока осветленост, заштеда на енергија и долг животен век.Лесно да се инсталира, директна замена за стари или скршени еден.Можат да се применат на ES1 ES2 ES3 ES4 серија на паметни електричен скутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент