.

.

Универзален Мобилен Телефон Носителот 360 Степен Ротација Прст Прстен Носителот Магнетни Автомобил Заградата Стои Мобилен Телефон Додатоци (Сребро)

Универзален Мобилен Телефон Носителот 360 Степен Ротација Прст Прстен Носителот Магнетни Автомобил Заградата

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Предмет : Заградата Носителот / Телефон Да Ѕвони Носителот / Прст Прстен Држачот.Модел : Совршено одговара за Било Телефони Со Мало Пакет.Функција : Прст Прстен Носителот / Таблет Прстен Носителот / Мобилен Телефон Држачот.Услуга : Вистински Слободен Брод + Брза Испорака + Брз Одговор.Совети : Овој прст прстен држачот поддржува не само 360 степен ротација но исто така и 180 степен пати , мултифункционални употреба !.Кожата-friendly и удобен : Секој агол на прст прстен е изшкуркан и полиран за удобно мазна и свиленкаста рака се чувствуваат.Погоден за Магнетни Заградата : Со моќни функции,прст прстен има вграден железо состојба,погоден за употреба со сите магнетни поддржува.Кабел за Складирање : прст прстен станува асистент за дата кабел за складирање,избегнување кабел за податоци за да се гледа,и кабел за податоци лесно може да се вметнат во прст прстен за правилно складирање.Десктоп Заградата : Кога се припивам до мобилен телефон,тоа го поддржува 180°ротација,и тока прстен е со шупливи пролет pin-от,така што на корозија може да бидат генерирани за повеќе стабилна поддршка на десктоп кога тока прстен ротира.Лесен и Тенок : целото тело на прст прстен е прецизно умре-наѓ со цинк легура преку голем број на процеси,вклучувајќи ги и пескарење,полирање и electroplating,па како да се направи тоа потенки и повеќе лесни.Компатибилен Телефон Модел : Совршено се вклопува За i Phone , i Pad , i Pod , таблет и така натаму За i Phone 7 6 S 6 S Плус 5 S 5 SE 5 S 4 S 4 S За Samsung Галакси S8 S7 S6 Работ Плус Забелешка 6 Забелешка 5 A9 A8 За Xiaomi Redmi MI6 Про mi5 mi4c Meizu 6 Про Плус.

Главните карактеристики

Избор на клиент