.

.

Обичај Mouse Pad со Фотографија Логото Текст, Персоналните Игри Mousepad Прилагодено Mouse Pad со Stitched Работ на КОМПЈУТЕР Лаптоп Биро 7 x 8.6 инчен

Обичај Mouse Pad со Фотографија Логото Текст, Персоналните Игри Mousepad Прилагодено Mouse Pad со Stitched Работ

DEN 179.76

Пристапност
Во достапна форма

Како да се Прилагодите - имаме различни обрасци и големина на опции на располагање за да го изберете; Можете да ја додадете вашата сопствена слика/text/лого на подлоги за глувче со кликнување "Прилагодите Сега' копчето; Да се обезбеди јасност на сопствени ефект, ве молиме да се обезбеди високо-дефиниција слики колку што е можно за прилагодување.Точни Глувчето за Движење - Со natual гума база и свиленкаста крпа површината, тој нуди неверојатна контрола и прецизно следење, што го прави се движат непречено преку намалена триење површина.Не се лизга гумени долната - Нашите сопствени игри mouse pad има стабилна, дебели, и rubberized база, која го држи во место кога ќе се движите глувчето.Повеќенаменски Mouse Pad - Достапна за сите видови на mouses како Ласерски & Optical, Вашиот личен mouse pad е идеален за канцеларијата на работниците, играчи, или секој во потрага по начин за да заличи на своите десктоп оркестарот.Перат Дизајн и Згаснат Спречи - кориснички mouse pad е водоотпорен, лесно да се чисти со избрише, и може да биде во употреба за сите времиња.Извонредна HD печатење нема да исчезнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент