.

.

YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт Силикони Џојстик Капи - 4 ПАРЧИЊА, Животински Премин Боја

YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт Силикони Џојстик Капи - 4 ПАРЧИЊА,

DEN 743.76

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична мачка шепа дизајн, совршено се вклопуваат за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт.Направени од меки силиконски материјал, кој е не се лизга и без мирис.Спречување на прстите од лизгање надвор и да се обезбеди поголема точност и сензитивност.Инсталирајте Совети : Само го вклучите капи внатре-надвор, а потоа поп текот на стапчиња.Пакетот вклучува : 4 PCS Палецот Костец Капи.(Опција и други додатоци НЕ се вклучени.).Вклучете Шарени Мачка Шепа Џојстик Капи Прекрасна мачка шепа дизајн е совршено се вклопуваат за вашиот Копчињата / OLED / Прекинувач Лајт. Направени од меки силиконски материјал, ви нудиме мека допирање чувства. Не се лизга дизајн за да се обезбеди точност и сензитивност.Како да Инсталирате Само го вклучите капи внатре-надвор, а потоа поп текот на стапчиња.Објектот Спецификации : Материјал : Висок Квалитет со Силиконска Пакетот Вклучува : 4 PCS Палецот Костец Опфаќа Известувања : ве Молиме овозможи мала разлика на бојата која е предизвикана од повеќе фактори, како што се на осветлување ефект и така натаму.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент