.

.

Fmystery Далечинска Контрола за Летање Топката Простор Orb Мини НЛО Летало Бумеранг Хеликоптер Момче Девојка Играчка Далечински Контролер РК Летало Играчка за Божиќ Иг

Fmystery Далечинска Контрола за Летање Топката Простор Orb Мини НЛО Летало Бумеранг Хеликоптер Момче Девојка

DEN 2191.20

Пристапност
Во достапна форма

Дејствуваат на летање топката со далечински управувач.Преку далечинскиот управувач, можете лесно да се контролира се префрлите на Летање Топката.Едноставен и лесен за ракување.Лесно да се носат.Вклучува : 1x далечински управувач.Функција : Дејствуваат на летање топката со далечински управувач.Преку далечинскиот управувач, можете лесно да се контролира се префрлите на Летање Топката.Едноставен и лесен за ракување.100% сосема нов и висок квалитет.Лесно да се носат.Спецификација : Боја : yellow Size : како shown Material : plastic Include : 1x далечински управувач.

Главните карактеристики

Color:
yellow
Size:
as shown
Material:
plastic
Include:
1x remote control :
Избор на клиент