.

.

МАЧКА Гасеница 8C3408 Резервни Хидраулични Цилиндри Печат Комплет со Комплет Кралот САД

МАЧКА Гасеница 8C3408 Резервни Хидраулични Цилиндри Печат Комплет со Комплет Кралот САД

DEN 1640.88

Пристапност
Во достапна форма

Ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Дава одлични перформанси и носат живот.За професионална и сигурна цилиндар поправки.Целиот комплет е поврзан за вашата апликација.Автентични резервни Гасеница фоки од страна на Комплет Кралот САД.Комплет Кралот САД цилиндар печат комплет кој содржи сите потребни заптивки за хидраулични цилиндри reseal.Сите делови се проверуваат квалитетот и заштитени од страна на поли торба за да се осигура дека тие се подготвени за вашиот професионален поправка.Бидете сигурни да се зголеми двојно проверете дел број со ОЕМ пред да го купите за вашиот наменети за апликација.

Главните карактеристики

Избор на клиент