.

.

Igus RJUM-36-30 DryLin Р Затворени Перница Блок Долго Дизајн Ниска Царинење Линеарна Стапка, Конструиран Полимер, 30 mm Номинална Големина

Igus RJUM-36-30 DryLin Р Затворени Перница Блок Долго Дизајн Ниска Царинење Линеарна Стапка, Конструиран Полимер,

DEN 277.68

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Лежишта И Bushings.Пакет Димензии : 14.478 Cm L X8.636 Cm W X7.62 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 2.0 Lbs.Dry Lin Р линеарна обичен лежишта, направени од цврсти полимери, се dimensionally еквивалентен стандард топката лежишта.Тие се направени целосно од носат отпорни iglide материјали нуди технички предности, како и јасна цена предност.

Главните карактеристики

Избор на клиент