.

.

Alto Shaam ШВ-34101 Рокер Фан Switch Hi/Lowasc

Alto Shaam ШВ-34101 Рокер Фан Switch Hi/Lowasc

DEN 537.60

Пристапност
Во достапна форма

Вистински ОЕМ замена дел.Alto Шарлатан делови обезбедува квалитетна опрема, вклучувајќи и готви и задржете печки, fryers, rotisseries, merchandisers и повеќе.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Alto Shaam ШВ-34101 Рокер Фан Switch Hi/Lowasc.

Главните карактеристики

Избор на клиент