.

.

WJCCY Складирање Кутија Водоотпорен Играчка Дребулии Складирање Кошница Козметички Underware Складирање Организатор Канцеларија Канцелариски материјал (Боја : Сива бој

WJCCY Складирање Кутија Водоотпорен Играчка Дребулии Складирање Кошница Козметички Underware Складирање Организатор

DEN 4694.16

Пристапност
Во достапна форма

Памук, Лен, simples и модата,нека вашиот дом полн со природни убавини.Грбот е водоотпорен слој, чисти и здравје.Со рачка на двете страни, со цврсти и издржливи, погодно да се движат.Примена : продавницата чиста и уредна облека, крпи, долна облека, чорапи, играчки, козметика, книги, храна и други дневни потреби.Тоа може да се користи за складирање на дребулии, козметика, канцелариски материјал, итн.во домови, канцеларии, хотели и на други места.Features Cotton Лен, simples и модата,нека вашиот дом полн со природни убавини.Грбот е водоотпорен слој, чисти и здравје.Со рачка на двете страни, со цврсти и издржливи, погодно да се движат.Примена : продавницата чиста и уредна облека, крпи, долна облека, чорапи, играчки, козметика, книги, храна и други дневни потреби.Тоа може да се користи за складирање на дребулии, козметика, канцелариски материјал, итн.во домови, канцеларии, хотели и на други места.Specification Size : 38x24x27cm Material : Лен cotton Note : · вистинските прирачник за мерење на големината може да има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинските производи.· Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Ве молиме погледнете го вистински prod Compatible со голем капацитет карактеристики, да ги исполнуваат чување на потребите на повеќето семејства и едноставен и лесно да се совпаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент