.

.

PGYTECH Вшмукување Чаша Планината Компатибилен за OSMO Џеб 2,DJI Акција 2, Gopro 10, 9, 8, Gopro MAX, OSMO Акција, OSMO Џеб, Insta360 ONE X, ЕДЕН R, ЕДЕН, Акција Камери, Телефон

PGYTECH Вшмукување Чаша Планината Компатибилен за OSMO Џеб 2,DJI Акција 2, Gopro 10, 9, 8, Gopro MAX, OSMO Акција,

DEN 957.60

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【360° на Вредноста】Двојно топката структура, 360° прилагодување на агол; Може да се прилагоди на агол според различни употреба сценарија и снимање потреби. 【Силна Вшмукување и Стабилна】Користејќи еластичен смола, дебели вшмукување чаша, големи вшмукување сила, стабилна и сигурна, може да се adsorbed на површината на било која површина со мазна површина. 【Компатибилност】OSMO Акција, OSMO Џеб, Gopro 9, Gopro 8, Gopro MAX, Insta360 ONE X, ЕДЕН R, ЕДНА и друга акција камери, телефон, микрофон, фотографија светла, итн.Упатство за инсталација】ве Молам, инсталирајте вшмукување чаша на мазна,рамна површина како стакло; Забелешка : ве Молиме unfasten на PGYTECH Pin пред прилагодување на позицијата. 【Хуманизирано Дизајн】Целосно да се разгледа за складирање и за носење, свитлива и преносни.Кога не е во употреба, ве молиме да не се вклучат на тока за да се спречи оштетување на извршувањето на дејствието камера вшмукување чаша; Имајте на ум : Static load не треба да надминува 0.3 КГ.Кога го користите овој производ за да се adsorbed надвор од возила како што се автомобили и мотоцикли, овој производ се користи само за рамни патишта во градовите.Ве молиме бидете сигурни дека производот адсорпција површина е мазна и рамна, а брзината е строго контролирани подолу 80km/h.Ако услови за престој, се препорачува да се користи за безбедност на јаже за да се избегнат несреќи.Не се препорачува за сурфање, скијање или други големо влијание на спортот.Овој производ е само погодна за не-влијание активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент