.

.

2 Пара Анти УВ Shield Ракавици Fingerless УВ Заштита Ракавици Помине Уметност Гел Ракавици Заштита на Раце од УВ Светлина или Светилка

2 Пара Анти УВ Shield Ракавици Fingerless УВ Заштита Ракавици Помине Уметност Гел Ракавици Заштита на Раце од

DEN 564.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестер.Димензии : должина 40 x 10cm, краток 22 x 10cm.Количина : 2 пара ( 1 долга и 1 краток).Овие ракавици заштита на вашите раце од зло кога не помине сушење.Заштита на вашата кожа од предвремена,брчки, слабеење и други проблеми предизвикани од светлината светилка или нокти dryer.By SMYH Овој производ е обично се спроведуваат во рок од 7 - 15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент