.

.

AMOCAM 125KHz RFID Копче Фоб Картичка Близина лична Карта Токен Ознаки Keyfobs за Вратата за Влез Пристап до Контролен Систем(Само за Читање), Пакет од 20

AMOCAM 125KHz RFID Копче Фоб Картичка Близина лична Карта Токен Ознаки Keyfobs за Вратата за Влез Пристап до

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за 125 KHz читач на картички, откривање на далечина, 0-10мм / 0.Приближно, Големина : 1.Приближно, Големина : 1.ЕМ-ID картичка тип, се само за читање, не rewritable, не може да се компатибилни со UHF читателот и шифрирана читатели, на пример, се КРИЕШЕ, Кобра, APCi K, Парадокс, Радио, Honeywell, каба ja Isonas, итн.Широко се користи за контрола на пристап на присуство, хотел брави, персоналот од работа, училиште кампусот пристап, членство управување, контрола на пристап на системот и поврзани со апликации. 20 компјутери keyfob (Опционално).Картичката type : Стандард EM картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент