.

.

ELISE & FONDA TP26 Нов Тип-C Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Круг Почетната буква Z Pendant Мобилен Телефон Шарм за Samsung Галакси/Huawei/OnePlus/Xiaomi/oppo Нови Android Телефони

ELISE & FONDA TP26 Нов Тип-C Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Круг Почетната буква Z Pendant

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тип-C USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се Samsung Галакси Huawei Чест One Plus Xiaomi oppo и така натаму. 100% Сосема нов, Симпатична Малку Круг Почетната Буква Z Шарм дизајн (1 парче ,Blanchedalmond боја).Мерење : прибл.1.2 cm (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни Тип C USB приклучок или порт за Полнење мобилен Телефон Шарм Прашина Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 1.2 см (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Круг Почетната Буква Z Дизајн( Blanchedalmond боја ) 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и или кристали 5. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.Pls се чувствуваат слободни, ако не знаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент