.

.

20 Смета Движење Болест Patch за Автомобил и Брод Вози, Крстарење и Авионски Патувања - ви го Олеснува Гадење, Вртоглавица & Повраќање од Seasickness, Брзо Дејствување и Нема ?

20 Смета Движење Болест Patch за Автомобил и Брод Вози, Крстарење и Авионски Патувања - ви го Олеснува Гадење,

DEN 1418.40

Пристапност
Во достапна форма

【Ефикасен Против Повраќање】Крстарење гадење печ ублажува на повраќање, гадење, вртоглавица, анорексија, и други симптоми што произлегуваат од болест на автомобили, бродови, авиони, возови и други превозни средства. 【Безбедно и Ефикасно】100% Природна Трева,без апчиња или несакани ефекти на сите!На билни формула е безбеден и ефективен начин за мажи, жени, тинејџери и деца од четири години и нагоре за ублажување на движење болест.Тие нудат целосно ослободување без несакани ефекти поврзани со таблети и други лекови. 【Брзо Дејствување&Долготрајни】се Применуваат 10 минути пред почетокот на патувањето, гадење печ трае околу 1-3 дена.Печ може да се користи зад увото и на папокот, во исто време ако движење болест е сериозна. 【Лесно да се Носат Околу】Нашиот мал и лесен пакување беше специјално дизајниран за големи патување погодност. 【Едноставен за Употреба】Отстрани бела пластична подлога од тен-обоени круг печ, ќе се применуваат на лепило површината на сува и ќелави областа на кожата на папокот или зад вашиот earlobe, еден против гадење печ зад увото.Прилагодување на контрола на vagal храброст да гастроинтестиналниот тракт, го инхибираат мотилитет на гастроинтестиналниот , на тој начин спречувајќи гадење и vomiting.By проширување на капиларите на кожата , закрпи ќе подобрување на микроциркулацијата на телото и зголемување на количината на кислород до мозокот ,а на тој начин доаѓа до ефект на освежување на вашиот мозок.Не Користите на Бремени, на Градите-за хранење и Дете под 4. Избегнувајте употреба на алергиски и оштетена кожа.Не препорачувам да се користи од страна на лошо хирургија тело.Да се чува вон дофат на деца и домашни миленичиња.Прилагодување на контрола на vagal храброст да гастроинтестиналниот тракт, го инхибираат мотилитет на гастроинтестиналниот , на тој начин спречувајќи гадење и vomiting.By проширување на капиларите на кожата , закрпи ќе подобрување на микроциркулацијата на телото и зголемување на количината на кислород до мозокот ,а на тој начин доаѓа до ефект на освежување на вашиот мозок.

Главните карактеристики

Избор на клиент