.

.

Тоалет Седиште Покрие Влошки, Симпатична Мачка Бања Мека Потоплите Крпа Водоотпорен Кожа Растеглив Перат Тоалетот Седиште Перница со Патент (Беж)

Тоалет Седиште Покрие Влошки, Симпатична Мачка Бања Мека Потоплите Крпа Водоотпорен Кожа Растеглив Перат Тоалетот

DEN 324.00

Пристапност
Во достапна форма

Производ материјал : мали сомотски(надвор) + кожа(внатре).Производ Големина : 37*41cm,Внатрешен дијаметар : 24*18cm.Едноставни и стилски, класичен и разноврсна, сите сезони се достапни, убава и послушни.Патент дизајн, лесно да се размонтираат, широк спектар на апликации.Маче цртан филм везови модел да го направи животот полн со забава.Lanyard дизајн за лесно да виси и одвод, чиста и хигиенски исправна. 1 BUC тоалет седиште капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент