.

.

HUOQILIN Капење Кофа, Деца, Возрасни Свитлива Бања, детски Мијалник, Преносни Бања, Дома Задебелување Бања Барел

HUOQILIN Капење Кофа, Деца, Возрасни Свитлива Бања, детски Мијалник, Преносни Бања, Дома Задебелување Бања Барел

DEN 5623.92

Пристапност
Во достапна форма

Здрава заштита на животната средина, употреба увери, без мирис, 80см екстра голем дијаметар, погоден за употреба во целото семејство.Слободен воздух за слободни да се соберат бања кофи; може да биде укината со едно-копче, ослободени од средно демонтажа, не треба да ја размонтираат, директно може да се чуваат.Нерѓосувачки челик засилен столб; шест нерѓосувачки челик засилен загради, без страна пак, постабилна.Тоа може да се користи на отворено / затворен, заштеда на простор и вода, многу лесен и пренослив, и лесно да се продавница.Трајни и лесни да се чистат, на надувување перница, backrest и столовите се многу удобно.Можете да ја рашири ги нозете слободно во водата.Можете да се впие во када, млеко бања, цвет тенџере, и можете да го направи тоа во едно бебе базен.Погоден за висок комфор дизајн, широк спектар на апликации : солена вода, мраз, вода, бања пена и бања масло; возрасни бања, детски базен, семејство, патувања, итн.Ова ќе биде добар подарок за вашето бебе или вашите пријатели и семејство.Идеален за семејни патувања.Простор за заштеда, мобилни, свитлива, надувување, висок квалитет и добра запечатување, пространа простор, лесно за чување облека и се користи за чување на играчки, автомобили садовите за складирање, стабилни и не се тресе, се безбедни за употреба.Овој пакет содржи само виткање кадата и не содржи декоративни предмети наведени на сликата.Материјал : Waterproof Size : 70 * 70cm Color класификација : maple leaf 70x68 [шест слоеви од памук]Примена Фаза : Деца Adult Bathing Кофа Тип : Ориентирана Бања Кофа / Bidet Is тоа прирачник : No Material : најлон / бисер cotton Type : Бања Кофа / Bidet Size : 70 * 68 Water содржина : за 150 L-180 LTip : Бидејќи производот ќе биде resealed веднаш по производство на пакување, ќе има мала мирис на ПВЦ материјал за прв пат.Ова е нормална појава, не грижете се за тоа.Тоа може да се отстрани со миење со чиста вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент