.

.

Мобилен Штекер Носителот Зафат Мобилен Телефон

Мобилен Штекер Носителот Зафат Мобилен Телефон

DEN 328.80

Пристапност
Во достапна форма

Нуди сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и да престане телефон капки.Достапни во широк спектар на стилови и материјали.Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Оваа симпатична Sockets е совршен за да додадете контакт на оригинална личност до било кој телефон или таблет.Тоа го прави совршен подарок за Божиќ или порибување stuffer.Тинејџерите ги сакам како роденденски подароци.За други кул Sockets кликнете на KERFYTE.

Главните карактеристики

Избор на клиент