.

.

ШЕФ на Аудио Системи MR52B 150 Вати По Пар, 5.25 Инчен, Полн Спектар, 2 Пат Водоотпорна Морски Јазик се Продаваат во Парови, Црна

ШЕФ на Аудио Системи MR52B 150 Вати По Пар, 5.25 Инчен, Полн Спектар, 2 Пат Водоотпорна Морски Јазик се Продаваат

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

Отпорност : 4 Ohms, Зачестеност Одговор : 80 Hz - 20 k Hz, Чувствителност : 89 d B.Конус : Полипропилен, Глас Серпентина : 1 Инчни Алуминиумски.Опкружуваат : Третираат Крпа, Кошница : Пластика.Еден 1 Инчен Mylar Купола Tweeter По Јазик.Вклучени : Скари и Магнет ги Опфаќа.Димензии : Длабочина 6.3" x Ширина 6.3" x Висина 3.3", Тежина По Пар : 3.5 Кг.Моќ ракување (Макс) : 150 W - отпорност : 4 Ohm - Фреквенција одговор (+3 db) : 80 Hz до 20 KHz - осетливост : 89 db - tweeter 1" mylar купола монтажа на длабочина : 2-3/16" (56mm).

Главните карактеристики

Избор на клиент