.

.

Stonewall Кујна Нашите Сенф Колекција (4pc)

Stonewall Кујна Нашите Сенф Колекција (4pc)

DEN 806.40

Пристапност
Во достапна форма

Stonewall Кујна Нашите Сенф Колекција (4pc).Не вашиот секојдневен сенф; направени од најдобрите во изборот на камен-земјата семе.Совршен за давање на подарок за секоја прилика.Вклучува 1 Слатка Мед и Сенф (8.5 оз), 1 Caramelized Кромид Синап (7.75 оз), 1 Мејн Јавор Шампањ Синап (8 мл) и 1 Рен Синап (8 мл).Совршен за порибување на вашиот сопствен провизии или за давање на некој кој ужива зачин на животот.Дел од наградуван Stonewall Кујна Семејството на гурманските брендови што вклучува Tillen Фарми, Правни Морска Храна, Вермонт Село, Montebello Тестенини, Napa Долина Природни, Урбани Акценти, Вермонт Кафе и Селото Свеќа.Ние со гордост се создаде најдобар производи за готвење, печење, забавни, и дома.Одличен вкус работи во нашето семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент