.

.

Froiny 10pcs Против Гадење стегачи за рака Идеален за Одмор и Патување на Бременоста Подарок Акупресурата Wristbands Болест Бендови

Froiny 10pcs Против Гадење стегачи за рака Идеален за Одмор и Патување на Бременоста Подарок Акупресурата Wristbands

DEN 300.00

Пристапност
Во достапна форма

Важи ЗА АКУПРЕСУРАТА БОЛЕСТ Природни Лекови За Утринската Мачнина Бременоста Болест Движење Болест Морска Болест на Патување Болест Природно Движење Болест.ПОМОШ НА ОЛЕСНУВАЊЕ НА ГАДЕЊЕ Помага да се помогне во олеснување на патување/утринската мачнина вклучувајќи гадење и повраќање.Идеален за воздух, воз, автомобил и морски патувања.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на Полиестер Влакна+Пластика, многу удобно кога ќе се носат.ТОПЛО СОВЕТИ ве Молиме да се мијат wristband под 30 Centigrade, и не кајгана, па како да го wristband се користи за долго време.ЕВАНГЕЛИЕТО ЗА БРЕМЕНОСТ ИЛИ за ДВИЖЕЊЕ АКУПРЕСУРАТА БОЛЕСТ Носи анти гадење стегачи за рака на вашиот непријатност симптом ќе добие олеснување ефикасно.ЌЕ ДОБИЕТЕ 10 Компјутери Зелена против гадење стегачи за рака, поголема количина со пониска цена, да ви помогне да заштедите дел од парите Една одговара на повеќето, одговара за возрасни и деца.Materialof Полиестер Влакна Пластика, многу удобно кога ќе се носат.Продавачот Ние сме продавачот на интегритет, ако сте незадоволни со производот ние веднаш ќе ви обезбеди целосна рок од 90 Дена од купувањето.Пакет Including1x.

Главните карактеристики

Избор на клиент