.

.

Танчерка Срцето & Лакови Duffel Торба

Танчерка Срцето & Лакови Duffel Торба

DEN 442.32

Пристапност
Во достапна форма

Направени од страна на Danshuz.Танчерка Срце и Лакови Duffel Торба.Микрофибер торба.Glimmering Кристал Срце, Розова и Бела Лента со Лак.Внатрешни Работи Патент Џеб, Целосно Наредени.Микрофибер торба со glimmering кристал срце, розова и бела лента со лак, внатрешни работи патент џеб, целосно наредени, и голем патент затворање.

Главните карактеристики

Избор на клиент