.

.

Количка за долна облека Складирање Кутија, Плакарот Организаторите, Под Кревет Организатор, Облека Контејнери Организатор Бебе-Торба Кутии, Складирање Фиока Орга?

Количка за долна облека Складирање Кутија, Плакарот Организаторите, Под Кревет Организатор, Облека Контејнери

DEN 344.40

Пристапност
Во достапна форма

❤Совршен организаторите за фиоки : долна облека Складирање Кутија со внатрешна ќелија dividers, помага да се задржи вашата предмети уредно содржани, подредени и организирани за лесно прегледување и пристап. ❤Привлечна, лесна решение : Добар за организирање на вашите врски, чорапи, долна облека, градник и шминка tools. ❤Премиум Материјал : Направен со не-плетени, ткаенина, на лесни, високи-двострано, отворете-топ кутии помогнат на секојдневниот essentials под контрола и уредно поделени. ❤Простор за Заштеда на Дизајн : Оваа складирање кутија може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба.Едноставно отворете го патент и поклопецот стан да ги чувате. ❤Pinsuriyon задоволството на клиентите : Ние и ветуваме на 90-Ден производ, размена и 30 ден парите назад!Ако не сте 100% задоволни, контактирајте не директно (ДУРИ и АКО по враќањето прозорецот) и ние ќе ви обезбедиме со еден не-прашања, побара замена или враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент