.

.

Ab Гел Еден Чекор Гел лак за полнење со УВ Светлина, Златна и Сребрена Сјајот Бела Портокал Флуоресцентно Зелена Топла Розова Впие Исклучување Гел лак Сет, At-Home на Си?

Ab Гел Еден Чекор Гел лак за полнење со УВ Светлина, Златна и Сребрена Сјајот Бела Портокал Флуоресцентно Зелена

DEN 669.36

Пристапност
Во достапна форма

Ноктите фен за ламба, исто така, е лесен, мали, преносни за носење. ❤ Еко-пријателски и Здрава : Abgel Еден-Чекор гел лак е направен од природни смоли како суровини состојка,не-токсични,ниска мирис,со висок квалитет и доверливо,и во споредба со традиционалните три-чекор гел лак, тоа е полесно да се отстрани и да се безопасни за нокти. ❤ Совршен Гел лак Дополнителен Комплет : Еден-Чекор Гел лак Дополнителен Комплет доаѓа со 36 W моќни LED помине фен + 6pcs еден чекор гел полски + нокти маникир tools.ab гел е посветена на обезбедување на високо квалитетни искуства од помине уметност на широк спектар на жените.Зачувај вашето време и пари,1 парче = База на грб + Боја гел + Врвот грб.Ние имаме свои фабрики и одлични лак R t треба да се користи база на грб и горниот слој,исто така можете да го добиете поставен бои. 1x Помине Clippers;1x Помине Четка за Чистење;20x Nail Гел за Чистење;50x лак Смена Брише;2x Пети Сепаратори. ❤ 36 W LED УВ Помине Светилка : Abgel Еден-Чекор Гел лак Дополнителен Комплет Со УВ Помине Светилка-Иновативна Форма со 36 W Висока Моќност може ефикасно да се излечи сите видови на гел лак.Можете да ја промените вашата ноктите боја во секое време според вашето расположение или повод.дали имате помине уметност искуства или не , можете да DIY вашите лични помине уметност со нашата целосна СИТЕ-ВО-ЕДНО Abgel помине уметност опрема.Воопшто не се применуваат на гел лак е премногу дебела, потенки, подобро, или тоа ќе се добие гел shrunk и кора од надвор.Во споредба со традиционалните гел лак, на еден чекор гел лак е полесно да се отстрани и нема да им наштети на ноктот.Ако имате било какви прашања во врска со Abgel гел лак за полнење, ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш ќе активно да се реши проблемот за вас.Тоа е достапен и за двете помине уметност стартер или помине уметност техничар.5 ml/шише);2x Нокти Датотеки· 1x Cuticle Вилушка· 1x Cuticle Тласкач;1x Cuticle Масло;.Оваа магија комплет вклучува : 1x 36 W LED Помине Светилка;6x Боја Еден-Чекор гел лак(7.

Главните карактеристики

Избор на клиент