.

.

Fansipro 4Pcs Силикон Мебел Нога Заштита Покрие Маса Нозе Подлога Кат Заштитник, 4 x 3.2 x 3 cm, Розова

Fansipro 4Pcs Силикон Мебел Нога Заштита Покрие Маса Нозе Подлога Кат Заштитник, 4 x 3.2 x 3 cm, Розова

DEN 295.44

Пристапност
Во достапна форма

* Кат заштита подлога : ги штити нозете и подот на чаир од оштетување.Не се лизга на дното подлога спречува гребнатини и бучава, оставајќи никаква трага. * Меки силиконски случај слајдови во лесно, изработка на стол нозе clenched како ракавици. * Не е лесно да се падне : Овој стол може да се лизга подножјето капа без лепење на совет, лесно може да заврши и не е лесно да падне. * Се чувствува подлога може да се направи вашиот стол / табела слајд непречено. * Погоден за деца и домашни миленици. * Кат заштита подлога : ги штити нозете и подот на чаир од оштетување.Не се лизга на дното подлога спречува гребнатини и бучава, оставајќи никаква трага. * Меки силиконски случај слајдови во лесно, изработка на стол нозе clenched како ракавици. * Не е лесно да се падне : Овој стол може да се лизга подножјето капа без лепење на совет, лесно може да заврши и не е лесно да падне. * Се чувствува подлога може да се направи вашиот стол / табела слајд непречено. * Погоден за деца и домашни миленици. * Погоден за голем број на мебел нозе : јадење чаир, високо столче, тераса стол, кујна, стол, метал таверна стол, маса стол, итн. * Дизајн : Овие стол табела нога маски се прави на транспарентен силикон и може да се инкорпорираат во различни дома дизајни.Спецификации : *Материјал : Силикон *Големина : 4 x 3.2 x 3 cm (Прибл) *Факултативна Боја : бела / сино / розова (Како што Сликите Покажуваат) *Количина : 4 Pcs Пакет Содржина : 4 * Табела Нозе Маски Забелешка : .

Главните карактеристики

Избор на клиент