.

.

CMT 374.080.12 4 Flute Dowel Вежба за Преку Дупки, 5/16-Инчен Дијаметар, 10x20mm месо тело, Лево-Страна на Ротација

CMT 374.080.12 4 Flute Dowel Вежба за Преку Дупки, 5/16-Инчен Дијаметар, 10x20mm месо тело, Лево-Страна на Ротација

DEN 566.40

Пристапност
Во достапна форма

30мм (1-3/16-Инчен) сечење должина, 57.5 mm (1-1/4-Инчен) целокупната должина.Премиум квалитет супер-сила челик тело и спирала дел со центар точка. 2 сечење на рабови, 4 спирала флејта, PTFE-Обложена.Се користи за здодевни машини и dowel дупчење уреди за панели со 20-25мм максимална дебелина.Вежба преку дупки во цврсто дрво, дрвени композити, пластика и ламинат материјали.Опис на производот Направени од супер-сила челик, спирала дел обложени со портокал PTFE, Т. В. Т глава со прецизност избалансирани центар точка. 2 Сечење на рабови, 2 спирала флејта, паралелно месо тело со возење рамен и должина прилагодување на завртка.Од Производителот Користи на здодевни машини и dowel дупчење уреди.Се користи за дупчење преку дупки во цврсто дрво, дрвени композити, пластика и ламинат материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент