.

.

Bindpo 8 Пара 6 36MM x Универзални Бакар Говорникот Скок Изолација Подножје,Злато Високо-Одделение Позлата Shockproof Говорникот Стојат Говорникот Нозе & Шила,за Звучници,Зас?

Bindpo 8 Пара 6 36MM x Универзални Бакар Говорникот Скок Изолација Подножје,Злато Високо-Одделение Позлата Shockproof

DEN 453.36

Пристапност
Во достапна форма

Shockproof Говорникот Кат Заштита Мат : говорникот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, да се минимизираат штетните вибрации.Ставен под шила кои можат да бидат опремени на подот-стои звучници, тие може да се заштити тврдо или плочка подови од тоа да биде изгребани и оштетени.Одлична Изработка : Високо-одделение позлата, убава, светла, не е лесно да се биде изгребани.Претседателот шила го користат хром-обложено чист бакар материјал за подобри перформанси, квалитетни и издржливи говорникот скок во собата.Чист бакар материјал за подобар ефект.Со Висина Фино Штелување Рамнотежа Орев : говорникот шила е дизајниран со висина фино подесување балансирање орев, може да се прилагоди на висината,додека истовремено овозможувајќи шила да излезат од паровите претседателот кабинет од подот,подобрување на целокупниот квалитет на звукот.Широко се Применува : Погоден за звучници, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.8 x База на Подлога со 8 x Колец, што е доволно за вашата секојдневна употреба, овие добро стокмено и атрактивни малку уреди се корисни за различни апликации.Квалитет на Услуга : Ако овој производ има било какви проблеми со квалитетот или имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате во било кое време.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим кој ќе ви овозможи со најдобра услуга.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и во време, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Спецификации : Боја : Злато Подлога димензии : Дијаметар : 25мм, Дебелина : 4mm Скок големина : 36 * 6mm Позлата : Злато позлата Материјал : Бакар Пакет тежина : Околу. 243g Пакет Листата : 8 x База Подлога 8 x Скок.

Главните карактеристики

Избор на клиент