.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-668 Времето Отпорни EPDM Кабелот Акции, 70A, 0.139 КС, 5 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-668 Времето Отпорни EPDM Кабелот Акции, 70A, 0.139 КС, 5 ft. Долго

DEN 1401.60

Пристапност
Во достапна форма

Одделение : Храна.Пресек Облик : Тркалезна.Durometer : 70 A.Температурата Опсег : -20° до 210° F. Затегнувачка Цврстина : 1,160 psi.Оваа Buna-N кабелот акции е направен од ФДУ материјали и е идеален за употреба во храна и пијалаци апликации.Исто така, Buna-N е најчесто користена кабелот акции материјал, поради неговата сила и издржливост.Тоа е погоден за широк спектар на течности вклучувајќи масла, вода и благ хемикалии.

Главните карактеристики

Избор на клиент