.

.

Кирк Gibson Лос Анџелес Затајувачите Autographed Русокоса Rawlings Врежани Голем Стап Бат - Autographed MLB Лилјаци

Кирк Gibson Лос Анџелес Затајувачите Autographed Русокоса Rawlings Врежани Голем Стап Бат - Autographed MLB

DEN 8399.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Овој лилјак е лично на рака потпишан од страна на Кирк Gibson.Тоа се дошло под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Кирк Gibson сувенири.Лос Анџелес Затајувачите на сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент