.

.

GSC Меѓународни CSS10 Една Скала Цилиндар, Borosilicate Стакло, 10 mL

GSC Меѓународни CSS10 Една Скала Цилиндар, Borosilicate Стакло, 10 mL

DEN 2047.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени од квалитетни borosilicate стакло.Една Скала, а доаѓа како пакет на 2. Дипломирал да 100ml (1ml зголемувања).Има прелива spout.Заоблени дното.Овие единствена скала цилиндри се направени од квалитетен borosilicate стакло, и се дипломирани до 10 Ml, со почеток во 1 Ml марка.На bottoms на цилиндрите се заоблени, дипломирал во 0.2 Ml постепено, и исто така имаат прелива spout.Овие цилиндри се Класа b, и дојде како Пакет на 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент