.

.

1976 Г Кенеди Половина Долар 50C За Uncirculated

1976 Г Кенеди Половина Долар 50C За Uncirculated

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

1976-D Кенеди Половина Долар За Uncirculated.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и предаден.Монетите се испраќаат брзо од Вила Парк, CA.Античкиот Numismatic ковањето на монети за Хоби Собирање или Избор при Инвестирање.Ве молиме контактирајте за истраги, e.г.ретки / грешка / клучни датум / gold / сребрена валута.

Главните карактеристики

Избор на клиент