.

.

13.3 Носење Лаптоп Торба Компјутер Ракав за Microsoft Surface Оди 2, Површина Про X, Surface Pro 7

13.3 Носење Лаптоп Торба Компјутер Ракав за Microsoft Surface Оди 2, Површина Про X, Surface Pro 7

DEN 406.80

Пристапност
Во достапна форма

Да се биде тенок и лесен, на таблет ракав може да се врши на својот без додавање премногу масовно да таблета, или лесно се транспортира во друга торба, ранец или куферот.Ако ви се патнички, или сте несреќни да врне кога сте надвор, ракавите ќе им понуди на вашиот лаптоп сите околу заштита.Ексклузивно трендовски дизајн, исто така, дава вашиот уред повеќето функционална уште модерен изглед, и ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент