.

.

Кралската Суверена 12-Инчен Laminator (CS-1223), Бела

Кралската Суверена 12-Инчен Laminator (CS-1223), Бела

DEN 779.76

Пристапност
Во достапна форма

Laminating Брзина : 0. 82 ft. /мин.Макс Влез Ширина : 13" Инчи.Топла или Ладна laminating пошта.Број на Ролки : 2. Фото Способност и Џем Ослободување на Менувачот.Џем Ослободување Лост и Подготвен Индикатор.КС-1223 12-Inch Laminator, заштита, зачувување и подобрување на страна laminating.Заштита на вашите важни документи, фотографии, и многу повеќе! .Прифаќа документи до 12-Inchwide.Брзо загревање - само 3 минути.Работи со топла и ладна laminating пошта.Laminates пошта од 3 мили до 5 мили дебелина.Идеален за големи документи, бележник страници, слики, менија, прикажува, багаж записи, бизнис картички, презентирање на материјали, лични карти, placemats, зачувани линкови, и многу повеќе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент