.

.

MEANHIGH USB C 3.0 Центар, 6 во 1 Тип C до USB Хаб Адаптер, 4K HDMI ™ Излез, SD/ТФ-Картичка Читач, 100W PD Полнење, Ултра-Тенок и Преносни, Компатибилен со MacBook Pro Воздух HP XPS и Повеќе Тип C У

MEANHIGH USB C 3.0 Центар, 6 во 1 Тип C до USB Хаб Адаптер, 4K HDMI ™ Излез, SD/ТФ-Картичка Читач, 100W PD Полнење,

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

6 Порта Масивна Експанзија USB C Хаб : 6-во-1 USB-C податоци центар splitter карактеристики на 4 K HDMI излезен порт, SD и ТФ-картичка читатели, 2 USB порти(1 USB 3.0 и 1 USB 2.0) и 100 W моќ испорака полнење порта(Max. 20 V 5 A ).И сите центар порти можат да работат истовремено. 4 K HDMI да USB C Адаптер : Уживајте 4 K видео @30 Hz или 1080p видео @60 Hz со HDMI ™ излез, кој е во состојба да огледало или да се прошири на вашиот екран за да HDTV, следење или проектор. 5 Gbps Супер Брзина USB 3.0 Трансфер : Овој usb c mac dongle ви овозможи поврзете тастатура, глувче, хард диск, итн за Mac Book Pro. 3 USB 3.0 порти синхронизација на податоци во вжештена брзина до 5 Gbps, до 10x побрзо од USB 2.0. 100 W USB C Моќ Испорака : Тип-C женски текст на овој USB C OTG центар клупа ви овозможува да ја полните новиот Mac Book Pro, Dell XPS, или друг Вид-C лап-топ компјутери на макс 100 W (20 V/5 A, 15 V/3А, 9 V/3А, 5 V/3А), дури и додека се поврзувате повеќе периферни уреди за пренесување на податоци.USB C женската порта поддршка PD полнење само, не за пренос на податоци.Компактна Големина & Широк Компатибилност : Компактен и лесен, ви овозможува да се прошири на вашиот лап-топ компјутери'capabilities додека on-the-go.USB-C хаб со елегантни алуминиум заврши совршено се вклопуваат во со Mac Book.Поддржува Mac Book Pro, Mac Book Air, i Pad Про, Chromebook, итн.Поддржани оперативни системи : Windows, Mac, Unix, Chromebook OS. 6-во-1 USB C 3.0 Хаб : 1*USB 3.0 / 1*USB 2.0 / 1*4 K HDMI ™ / SD Читач на картички / ТФ-Картичка Читач / Type C PD3.0. Брзо Податоци Delievery : до 5 Gbps.Кабел Должина : 4.9 инчен/12.5 cm.Тенок и Преносни : 4.2*1.18*0.47 инч(L/W/H).Алуминиум Материјал : Модерен и издржливи. 6-во-1 USB C 3.0 Хаб : 1*USB 3.0 / 1*USB 2.0 / 1*4 K HDMI ™ / SD Читач на картички / ТФ-Картичка Читач / Type C PD3.0 Fast Податоци Delievery : до 5 Gbps Cable Должина : 4.9 инчен/12.5 cm Slim и Преносни : 4.2*1.18*0.47 инч(L/W/H)Алуминиумски Материјал : Модерен и durable Plug и Играат : Компатибилен со Mac Book Pro 13/15(Thunderbolt 3),2018 Mac Воздухот,Chromebook и повеќе Тип C уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент