.

.

СРЦЕТО ЗВУЧНИК Голем Екран Соларна Енергија на Батеријата 12 Цифрениот Код за Домашна Канцеларија Училиште Снабдување Сина

СРЦЕТО ЗВУЧНИК Голем Екран Соларна Енергија на Батеријата 12 Цифрениот Код за Домашна Канцеларија Училиште Снабдување

DEN 174.96

Пристапност
Во достапна форма

Со општите компјутери способност.Материјал : ABS + Електронска Компонента.Со цврст и шарени ABS школка.Пренослив дизајн, лесен за носење.Dual извори на енергија, соларна енергија и батеријата.Совршена алатка за канцеларија, дома, на училиште, итн.Се карактеризира со голема екранот и големи пластични копчиња, многу лесен за пристап за секое копче за брзо.Пакетот Вклучува : 1 x Калкулатор.Се надеваме на вашиот 100% задоволство.Ве молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Со цврст и шарени ABS школка.Тип : Калкулатор Материјал : ABS + Електронска Компонента Количина : 1 Компјутер Екран : 12 Цифри Напојување : 1 х АА Батерија (Вклучена), или Соларна Енергија Функција : Батерија, Соларна Енергија, Подарок, Студија Додаток, 12 Цифра Дизајн Големина : 14.8 cm x 11.9 cm x 3.6 cm/5.83" x 4.69" x 1.4" (Прибл.) Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Калкулатор.

Главните карактеристики

With the solid and colorful ABS shell. :
Type:
Calculator
Material:
ABS + Electronic Component
Quantity:
1 Pc
Display:
12 Digits
Power Supply:
1 x AA Battery (Included), or Solar Power
Избор на клиент