.

.

Aexit Пластични Стисок На Раката Алатки Нерѓосувачки Челик Flute Ножици Црна Сребрен Тон 7 Ножици & Shears Инчи Долг

Aexit Пластични Стисок На Раката Алатки Нерѓосувачки Челик Flute Ножици Црна Сребрен Тон 7 Ножици & Shears Инчи

DEN 2061.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ABS Пластика, од Нерѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 1 x Ножици.Име на производ : Ножици; Вкупната Големина : 17.5 x 6 x 0,8 cm / 7" x 2.4" x 0.3"(L*W*T).Вкупната Тежина : 58g.Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење.Flute Должина : 7cm/2.8".Изработен од ABS пластика се справи и сребрен тон нерѓосувачки челик flute.Оваа Ножици може да се намали и да делите документи брзо и лесно, погодни за сечење трудови, пластични кеси, тенка пвц плоча, итн.Забелешка : Бидете внимателни на остри flute, и чувајте ја подалеку од деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент