.

.

Стјуарт Супериорен A4 Алуминиум 4 Двострано 25мм Пред Вчитување на Слика/Постер Snap Рамка - Црна

Стјуарт Супериорен A4 Алуминиум 4 Двострано 25мм Пред Вчитување на Слика/Постер Snap Рамка - Црна

DEN 485.28

Пристапност
Во достапна форма

Лесно open 'snap отворањето' пред рамка, да се брз постер промени.Прав обложени алуминиум заврши во црно. 400 micron анти-отсјај ПВЦ пред лист.Тешко styrene задниот панел, да се одржи вашите А4 големина на постер во место.Заврши со завртки и суровини приклучоци за да се обезбеди вашиот рамка на ѕидот.Класичен snap рамка е околу со години, но сепак нуди најдобра вредност за парите на пазарот.Лесно се отвори рамка, за едноставна промена на постери.Нема повеќе да мора да се земе рамка надолу, отстранете го задниот панел, и така натаму.Оваа рамка овозможува да едноставно 'snap open' рамка од предната страна, за да го отстраните поклопецот, и поставете го саканиот приказ директно во!На А4 големина snap рамка доаѓа во 25мм, и е во црна заврши.Ѕид монтирање значи рамката е идеален за внатрешна или надворешна употреба.Дупки се пре-drilled во рамката за лесна инсталација.Ние препорачуваме водоотпорен вметнете за предвремени рамка или користење водоотпорен постери, поради кондензација доаѓа во рамките ако се користи надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент