.

.

Wotefusi Мрежа Скара Внесува Решетката Нето за Мерцедес-Бенц Gle 2015 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Abs

Wotefusi Мрежа Скара Внесува Решетката Нето за Мерцедес-Бенц Gle 2015 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Abs

DEN 1110.48

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и АБС материјал за гаранции за цврсти и издржливи функција.Без удирање, без дупчење што се бара, тоа ќе се совршено одговараат со оригиналните дупки за монтажа.Решетката решетката внесува нето можат ефикасно да се спречи вашиот автомобил од блокирање.Погодни за : Мерцедес-Бенц GLE 2015-2018. Ако имате било какви прашања во врска со решетката решетката вметнете нето, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за најдобро решение.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS Парче : 2 Делови Погодни за : Мерцедес-Бенц GLE 2015-2018 Инсталација Метод : Snap-за монтажа метод, без удирање, без дупчење.Функција : Анти Блокирање, Вентилација Пакет се Вклучени : 1 х Сет на Решетката Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент