.

.

(8) 8 мл. Божиќ Тематските Јасно Храна Одделение Пластични Шишиња Сок 8 мл. со Капи (8/Pack) (8 мл, Божиќ)

(8) 8 мл. Божиќ Тематските Јасно Храна Одделение Пластични Шишиња Сок 8 мл. со Капи (8/Pack) (8 мл, Божиќ)

DEN 251.76

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет : 8oz. 38mm Завртка Врвот Подесувате Евидентно Капа.Околу 2.3" плоштад x 4.5" Високи.Цедењето, Млеко. 8 мл.Јасно Сок шишиња со капи се наредени за да помогне да се печат во вашиот производ е свежина и имаат паѓачкото безбедност Бендови за подобрување на подесувате докази.Здрав 23 грам шише тежина.Пакет од 8 шишиња со капаци.

Главните карактеристики

Избор на клиент