.

.

Термички Laminator Машина Професионални Канцеларија Топла и Ладна Брзо загревање се Тркалаат Laminator Машина за А4 Документ Фото Преносни Laminator

Термички Laminator Машина Професионални Канцеларија Топла и Ладна Брзо загревање се Тркалаат Laminator Машина

DEN 935.52

Пристапност
Во достапна форма

[Брзо загревање, Високо Производство] : импресивната 3-5 мин топлина-up време и извонреден 280mm/мин laminating брзина испорача на ефикасни и ефикасно производство. [Нема Повеќе Paper Jam] : ABS рачката е специјално дизајниран за да се спречи хартија метеж.Само притисни на ABS лост за ослободување заглавени документи или пошта, и без никаков напор ги отстраните од laminator.Оваа практична функција ви овозможува да искуство непречено и брзо ламиниране за тешка обем на работа.АБС против блокирање, едно-копче одред, интимни дизајн АБС против блокирање на едно-копче одред да се спречи пластични запечатување грешка.Отпорот подлога е стабилна, и долната површина на laminator е опремен со отпор подлога, со што се зголемува отпорноста помеѓу laminator и на маса, така што laminator е цврсто поставена на маса.Големина на А4 достапни, Макс.влезот ширина 238mm / 9.3 во, Макс.торбичка дебелина 0.5 mm. [Брзо загревање, Високо Производство] : импресивната 3-5 мин топлина-up време и извонреден 280mm/мин laminating брзина испорача на ефикасни и ефикасно производство.[Нема Повеќе Paper Jam] : ABS рачката е специјално дизајниран за да се спречи хартија метеж.Само притисни на ABS лост за ослободување заглавени документи или пошта, и без никаков напор ги отстраните од laminator.Оваа практична функција ви овозможува да искуство непречено и брзо ламиниране за тешка обем на работа.Име : A4 laminator Voltage : AC220-240 VNumber на пластични оски : 2 axes Power : 220 WWarm-up време : 2-4min Product нето тежина : 1.0 KGAdhesive дебелина : 80-125mic Product бруто тежина : 1.2 KGMaximum хартија храна ширина : 230mm Machine големина : 352 X126 X75mm Maximum лепак дебелина : 0.5 mm Packing големина 386 X148 X96mm Package се Вклучени : 1 x Laminator1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.e : не поддржува паметни.

Главните карактеристики

Избор на клиент