.

.

Aexit 2 Еез за Безбедност и Надзор 23mmx10mm DC3-24V Електронски Континуирано Аларм Рогови & Сирени Ѕвончето Црна

Aexit 2 Еез за Безбедност и Надзор 23mmx10mm DC3-24V Електронски Континуирано Аларм Рогови & Сирени Ѕвончето

DEN 780.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Piezo Buzzer Sounder;Moldel : SFM2310;Напон : DC3-24 V.Тип : Континуиран Звук;Вкупната Големина(Pin Не се Вклучени) : 23 x 10мм/ 0.9"x 0.4"(D*H).Pin Distance : 14mm/ 0.55";Pin Големина : 0.8 x 5mm/ 0.03" x 0.2"(D*H).Материјали : Пластика, Метал;Главна Боја : Balck.Total Weight : 8g;Пакет Содржина : - 2 x Piezo Buzzer Sounder.Заврши вози кола вградени за директна работа од ВАШИНГТОН извор на енергија.Само поврзете да било напојување од 3 до 24 Volts.

Главните карактеристики

Избор на клиент