.

.

YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт - Меки Силиконски Џојстик Капи - 4 ПАРЧИЊА,Лајт Жолта

YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт - Меки Силиконски Џојстик Капи -

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајнирани за Nintendo Вклучите / OLED / Прекинувач Лајт,компатибилен со Радост-един контролер џојстик совршено.Симпатична мачка ноктот дизајн со различни бои и стилови, едноставен, но полн со забава, ви нуди повеќе опции.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни и без мирис,не е лесно да бледнее,не е лесно да се деформира.Заштита на џојстик од долг рок носат надолу и солза,да се спречи од гребнатини, испакнатини, нечисти или друга штета.Ние нудиме бесплатен замена и целосна наплата загарантирана, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате прашања.Симпатична Мачка Ноктот Палецот Зафат Капи за Nintendo Вклучите / OLED / Прекинувач Лајт Специјално дизајнирани за Nintendo Исклучете и Вклучете Лајт. Симпатична мачка ноктот дизајн со различни бои и стилови. Едноставен, но полн со забава, ви нуди повеќе опции. Висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни и без мирис. Заштита на џојстик од долг рок носат надолу и солза.Објектот Спецификации : Материјал : Силикон Пакетот Вклучува : 4 СЛИКИ џојстик капи Известувања : ве Молиме овозможи мала разлика на бојата која е предизвикана од повеќе фактори, како што се на осветлување ефект и така натаму.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент