.

.

HTDBKDBK Женска Зимска Плетени Beanie Шапка,Топло Поврзана Капи со Faux Крзно Пом Мека Поврзана Черепот Капа Beanie

HTDBKDBK Женска Зимска Плетени Beanie Шапка,Топло Поврзана Капи со Faux Крзно Пом Мека Поврзана Черепот Капа

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

❄【Класичен Стилски Плетени】 Едноставен стил на дизајн, slouchy плетење мода капа со крзно pompom, создавајќи еден убав и модерен изглед дизајн, се совпаѓа со било гардероба како cardigans, шалови или други формални и неформални облека.Рака мие и во машина перат (користете торба за перење), рака мие, се препорачува.Истовремено, slouchy згусне поврзана капи за дневно-членка, има солидна боја и фанки изглед, исто така може да се користи како ски капа, совршен за било какви активности на отворено & патува како аикидо, уметничко лизгање, скијање, планинарење.Исто така, има faux крзно pompom на врвот на капа, многу модерен и симпатична.лични големината на телото, телото форма, ногата дел, висина, итн.Потоа, се тресат на faux крзно pompom нека плови коса исчезна.Тоа е комбинација на многу се водат и сит се вклопуваат, лесно да се носат или да ја исклучите, многу топол и удобен и во зима.Рака Мие Само.Ние може да гарантира дека целокупниот стил прикажани во фотографијата е точна, сепак може да има разлики во тоа како стил се појавува во текот носат. ❄【Широка Примена】Оваа Зима Шапка е погоден како подарок,како роденденски подарок,Денот на Благодарноста Подароци,Божиќ Подарок,Нова Година Подароци и така натаму.Тоа зависи од други физички варијабли, e.Опис : Специјални Капчиња/ Splice design It е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Answer : ___________________________ Note : pompom е лесно пренослив кога не ви е потребна.Акрилик,Faux Крзно.6"Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени. ❄【Една Големина Одговара на Повеќето】жените кабел поврзана шапка е направен од растеглив материјал и се прилагодува на различни главата форми. ❄【Care & Чисти】По добивањето на шапка, ве молиме да користите фен за коса со ладна правец и четка со мали заби чешел за да се направи крзно pompom меки.Сезона : Winter Gender : Women Style : Дневно/Casual Material : Knit Pattern Тип : Plaid Length : Regular Decoration : Button Silhouette : Fit What ќе добие : 1 X Cap Head обемот : 48-60 CM/18.

Главните карактеристики

Избор на клиент