.

.

Бебе Штракаат Лесно Був Бебе Штракаат Играчка Мулти-обоени Памучни Животинско Играчка за Бебе над 6 месеци (сива)5.9 Инчи

Бебе Штракаат Лесно Був Бебе Штракаат Играчка Мулти-обоени Памучни Животинско Играчка за Бебе над 6 месеци (сива)5.9

DEN 200.64

Пристапност
Во достапна форма

SERVICE : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.ДИЗАЈН : играчки имаат вградено во ѕвона што може да се направи звук.Бебето ќе љубов тресење и изработка на музика со овие симпатична играчки.Тие може да се поттикне детето да го достигне и да го дофати, се разбуди аудитивни на свеста и подобрување на бебето рака-око координација.СИМПАТИЧНА СТИЛ : Со слатки и шарени животински модел дизајн, тоа може да го придружува вашиот бебињата во секое време секаде.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направен од премиум материјалот, играчка е безбедна и не-токсични за бебето да се игра.ОБРАЗОВАНИЕ ИГРАЧКА : исто така, може да биде образовна играчка да им помогне на бебињата развој.Развојот на бебето смисла органи, добро за родител-дете комуникација.Спецификација : Нето тежина : 0.05 lb.Боја : Сива Боја.Материјал : Кадифен.Објектот Големина : прибл. 5.9" x2.7" инч.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производ Пакет Including1*Бебе Кадифен Штракаат Играчка.

Главните карактеристики

Net weight:
0.05lb.
Color:
Grey.
Material:
Plush.
Item Size:
approx. 5.9 x2.7 inch.
1.1 inch=2.45cm/1cm0.393inch :
2.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product :
Package Including :
1*Baby Plush Rattle Toy :
Избор на клиент