.

.

100ml Пластични Nestler Цилиндар Стојат, Karter Научни (Еден)

100ml Пластични Nestler Цилиндар Стојат, Karter Научни (Еден)

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Се вклопува 100ml Цевки.Има 6 Цевки.Должина : 11.75 во (прибл.).Ширина : 3во (прибл.).Висина : 5.3 во (прибл.).Karter Научни Пластични Nessler Цилиндар Застане се изработени од полипропилен.Оваа решетката е дизајниран да се одржи шест Nessler цилиндри.Станот пониски дек е бела за да се обезбеди рефлективна површина.Хемиски и отпорен на корозија решетката може да биде autoclaved на 121°C (250°F).

Главните карактеристики

Избор на клиент