.

.

NCAA USC Тројанци на Тонот на Ѕвонење Памук, Quilting Ткаенина од Дворот

NCAA USC Тројанци на Тонот на Ѕвонење Памук, Quilting Ткаенина од Дворот

DEN 550.80

Пристапност
Во достапна форма

Навиваат за вашите омилени колеџ тим со овој памук печатење на ткаенина!Совршен за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат црвена и жолта. 100% Памук.Инструкции За Перење : Машина За Миење Ладно/Собори Сува Ниска. 43" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 43" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 43" x 108".Навиваат за вашите омилени колеџ тим со овој памук печатење на ткаенина!Совршен за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат црвена и жолта.

Главните карактеристики

Избор на клиент