.

.

Gungrave Аниме Лаптоп Ракав Случај 11 Инчен Таблет и Компјутерска Случај - Заштитете го Вашиот Уред со Оваа Аниме Торба - Направени за да ги Собере 11 Инчен Таблет компјут?

Gungrave Аниме Лаптоп Ракав Случај 11 Инчен Таблет и Компјутерска Случај - Заштитете го Вашиот Уред со Оваа

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Нуди 360° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стилот!Внатрешни димензии : .Тенок Профил - Лесни Без Рефус, Може Лесно Да Се Чуваат Во Вашиот Briefcase Ранец Или Други Вреќи Без Гребнатинка Или Оштетување На Вашиот Уред.Вода resistent neoprene надворешниот слој со Полиестер Пена Пополнување Заштита на Вашиот Уред Од Прашина, Нечистотија, итн.Шок-отпорни мека обвивка-супер меки анти-статички, да може ефективно да го апсорбира ударот и да се намали штетата предизвикана од случајно судири и гребнатини.На врвот-монтирани двојно zip слајдови непречено и го прави лесен за употреба со лаптоп.Површината прави удобно mousepad кога е потребно.Овој Лаптоп Случај Е Многу Издржлив и Погоден За Секојдневна Употреба И за Патување/Патувања За Мажи, Жени И Деца, Патување, Училиште, Канцеларија, Итн.Направени со водоотпорен материјал, со врвот отворање патент плови без проблеми и овозможува лесен пристап до вашиот уред.Тенок и лесен, не рефус вашиот уред и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.Направени со водоотпорен материјал, со врвот отворање патент плови без проблеми и овозможува лесен пристап до вашиот уред.Тенок и лесен, не рефус вашиот уред и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент