.

.

Пиедестал Знак Стои со База/Telescoping Пост и Лесно се Отвори Постер Рамка Знак Носителот учествува на 8.5x11 инчи Paper Size, Двете Вертикални и Хоризонтални View (Круг Агол 8.5x11 ?

Пиедестал Знак Стои со База/Telescoping Пост и Лесно се Отвори Постер Рамка Знак Носителот учествува на 8.5x11

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи Преглед : Пиедесталот Постер Знак да Застане е прилагодлив за да одговараат на висината на екранот помеѓу 31.2" Snap Рамка : Елоксирани Сребро Алуминиум Заштита на Леќите : Не Отсјај ПВЦ Пакет Содржина : 1x Пиедестал Знак Држачот.5" x 11"/Писмо, Големина База Димензии : 10"Кол Стојат Висина : 31.

Главните карактеристики

Избор на клиент